tr ru en de zh fr

DANIŞMANLIK

Danışmanlık

 

MAKER HAREKETİ OKULLARDA 

Maker Hareketi ve STEAM temelli eğitimin yaygınlaşması ile resmi ve özel pek çok kurum hem kendi bünyelerinde hem de sosyal yardımlaşma düşüncesi çerçevesinde faklı bölge ya da lokasyonlarda bulunan okul, kütüphane, bilim merkezleri gibi alanlara da BenMaker Atölyelerinin kurulması için firmamız ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bu kapsamda şu ana kadar Türkiye çapında 49 farklı şehirde, 400’ün üzerinde firmaya; ön fizibilitesi yapıldıktan sonra, aynı anda 24 kişinin eğitim alabileceği Üretim Becerileri Atölye kurulumu yapılmıştır. Kurulumun yanı sıra 16 saatlik Eğitmen Eğitimi, Müfredat kitapçığı BenMaker tarafından danışmanlık hizmetimize dahil olarak verilmektedir. 

 

GARAJ KONSETİ İLE İNOVATİF ÜRETİM ATÖLYESİ 

BenMaker sektörde elde ettiği bilgi birikimini BenGaraj ile inovatif üretim ortamında bir araya getirdi. Talaşlı üretim, elektronik, 3B yazıcı ve rahat çalışma alanlarından oluşan yeni konsepti ile kurumunuza üretim ruhunu getiriyor. BenGaraj 100m2 alanda 4 farklı atölye ortamı, 3B Yazıcı Kafe alanı ve fikir köşesi ile ortaokul, lise ve üniversitelerde hayata geçiyor. BenGaraj'da CNC Router, Freze, 3B Yazıcı gibi talaşlı üretim teknolojilerine ait cihazların yanı sıra; drone, elektronik işlemci kartları ve tasarım odaklı çalışma alanları ile öğrencilerinizi ve sizleri geleceğin üretim teknolojileri ile tanıştırıyor. 

 

KURUM ÇALIŞANLARINIZI MAKER İLE DÖNÜŞTÜRÜN 

BenMaker, kuruluşundan bugüne, farklı sektörlerden onlarca kurumla iş birliği içerisinde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Kurum organizasyonları dahilinde çocuklara yönelik aktivite alanlarında yer verilen BenMaker atölyeleri, kurum çalışanlarının çocuklarına eğitim ve eğlenceyle dolu bir deneyim sunuyor 

 

PROJELERİNİZE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYORUZ 

BenMaker, sektörel tecrübesini kurumsal danışmanlık hizmetleriyle paylaşarak ülkemizdeki üretim odaklı eğitim kültürüne katkı sağlamayı hedefliyor. Kurum içi alanlarında BenMaker atölyelerine yer vermek isteyen kurumlara; projelendirme, uygulama ve eğitmen eğitimi desteği sunuyor. Yerli üretim kültürünün yaygınlaşmasına yönelik teşvikler ve artan farkındalıkla birlikte eğitime ve milli ekonomiye desteğini ortaya koymak isteyen birçok kurum BenMaker’ı tercih ediyor. 

Atölye Kurulum Danışmanlığımız için bizimle irtibata geçin. 


1. Nilüfer Sk. No:5, 16110 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

maker@benmaker.com

+90 224 504 15 97