tr ru en de zh fr

Kurumunuzu Maker Hareketi İle Dönüştürün

BenMaker; üretim gücünü, sektörde edinmiş olduğu tecrübesi ile birleştirerek, müşterilerine yönelik kurumsal çözümler sunmakta ve üretim odaklı eğitim kültürüne farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Kurumlarında BenMaker Atölyelerine yer vermek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanan projeler ile; uygulama ve eğitmen eğitimi desteği de sunmakta olan BenMaker, yerli üretim kültürünün yaygınlaşmasına yönelik olarak sağlanan teşvikler ve sosyal fayda doğrultusunda artan farkındalıklar ile pek çok kurum tarafından tercih edilmektedir.

ÜRETİM BECERİLERİ ATÖLYESİ İLE MAKER HAREKETİ OKULUNUZDA 

Maker Hareketi ve STEAM temelli eğitimin yaygınlaşması ile resmi ve özel pek çok kurum hem kendi bünyelerinde hem de sosyal yardımlaşma düşüncesi çerçevesinde faklı bölge ya da lokasyonlarda bulunan okul, kütüphane, bilim merkezleri gibi alanlara da BenMaker Atölyelerinin kurulması için firmamız ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda şu ana kadar Türkiye çapında 43 farklı şehirde, 300’ün üzerinde firmaya; ön fizibilitesi yapıldıktan sonra, aynı anda 24 kişinin eğitim alabileceği Üretim Becerileri Atölye kurulumu yapılmıştır. Kurulumun yanı sıra 16 saatlik Eğitmen Eğitimi, Müfredat kitapçığı BenMaker tarafından danışmanlık hizmetimize dahil olarak verilmektedir.


BEN GARAJ İLE İNOVATİF ÜRETİM ATÖLYESİ 

BenMaker sektörde elde ettiği bilgi birikimini BenGaraj ile inovatif üretim ortamında bir araya getirdi. Talaşlı üretim, elektronik, 3B yazıcı ve rahat çalışma alanlarından oluşan yeni konsepti ile kurumunuza üretim ruhunu getiriyor. BenGaraj 100m2 alanda 4 farklı atölye ortamı, 3B Yazıcı Kafe alanı ve fikir köşesi ile ortaokul, lise ve üniversitelerde hayata geçiyor. BenGaraj'da CNC Router, Freze, 3B Yazıcı gibi talaşlı üretim teknolojilerine ait cihazların yanı sıra; drone, elektronik işlemci kartları ve tasarım odaklı çalışma alanları ile öğrencilerinizi ve sizleri geleceğin üretim teknolojileri ile tanıştırıyor. 


KURUM ÇALIŞANLARINIZI BİRER MAKER YAPIN  

BenMaker, kuruluşundan bugüne, farklı sektörlerden onlarca kurumla iş birliği içerisinde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Kurum organizasyonları dahilinde çocuklara yönelik aktivite alanlarında yer verilen BenMaker atölyeleri, kurum çalışanlarının çocuklarına eğitim ve eğlenceyle dolu bir deneyim sunuyor

Keşfederek öğrenmeyi destekleyen kurumlar için ailelerin çocuklarıyla katılabilecekleri atölyeler BenMaker'da

PROJELERİNİZE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYORUZ


BenMaker, sektörel tecrübesini kurumsal danışmanlık hizmetleriyle paylaşarak ülkemizdeki üretim odaklı eğitim kültürüne katkı sağlamayı hedefliyor. Kurum içi alanlarında BenMaker atölyelerine yer vermek isteyen kurumlara; projelendirme, uygulama ve eğitmen eğitimi desteği sunuyor. Yerli üretim kültürünün yaygınlaşmasına yönelik teşvikler ve artan farkındalıkla birlikte eğitime ve milli ekonomiye desteğini ortaya koymak isteyen birçok kurum BenMaker’ı tercih ediyor.

Atölye Kurulum Danışmanlığımız için bizimle irtibata geçin.1. Nilüfer Sk. No:5, 16110 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

maker@benmaker.com

+90 224 504 15 97